Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Герман

Запозичене з латинської мови ( "германус" - рідна, едіноутробний). Це ім'я, хоча й гарне, але зле - воно нагороджує людини відверто поганим характером і аж ніяк не кращими якостями.

Герман гнівається, хитрує, вспильчів. Він навіть здатний на підлість і зовсім не знаходить подібні вчинки непристойним. Ділові, не упустить можливості заробити зайвий карбованець. Плутоват.

Зовні схожий на матір, Герман нерідко обаятелен, подобається жінкам. Але шлюб з ним складний - це ненадійний чоловік, і навіть діти, яких він не дуже-то любить, не здатні його прив'язати. Між тим Герман, як правило, роблять непогану кар'єру, займаючись наукою, літературою, технікою, медициною. Досягають пошани й звань, щоправда, не завжди абсолютно чесним шляхом.

Ім'я Герман в перекладі з латинської - "германец, воїн, дружинники". У Росії воно з'явилося після IX століття, після того як християнство одержало поширення. Ім'я прийшло з Візантії, але слов'яни вживали його не дуже охоче - відчувалася його чужорідного. Його давали своїм дітям знатні люди, переважно у містах. Ім'я Герман носив патріарх Константинопольський, що жив у VIII ст. н. е.. Він був визнаний святим на 7-м Вселенським соборі в 788 році. Герман Константинопольський був видно проповідником і залишив після себе чимало творів. Герман ніколи не підводить, на нього можна покладатися у всьому. Але він занадто холодний до навколишніх.

В імені Герман виразно відчуваються сила, упевненість войовничий натури. Так нехай шановний іменинник завжди зможе виявити свою силу саме тоді, коли це необхідно. Краса і гармонія звуків у його незвичайному імені приверне увагу до Німеччини в будь-якому суспільстві. А чарівність і гарні ділові якості допоможуть Німеччина домогтися вигідного положення в суспільстві. Нехай іменинник зможе реалізувати себе як в науці, так і в багатьох інших галузях. Так побажаємо йому, щоб його здібності й досягнення були оцінені в суспільстві, а одиночество, до якого іменинник може підсвідомо прагнути, не буде його тяготила. Йому великого людського щастя.

Іменини :
25 мая4;
6 липня, 11 липня, 20 липня;
9 серпня, 12 серпня;
8 жовтня;
19 листопада, 26 листопада.

Герасим         Гертруда


Сонник - тлумачення снів