Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Геннадій

Назва походить від давньогрецького слова "геннадіс", що означає "благородний, родовітий".

Геннадій з дитинства має суперечливим характером. Він може влаштувати некрасивую сцену в магазині, впасти на підлогу, зайти криком, вимагаючи купити іграшку. Але часом він стає просто ідеальною дитиною - слухняним і уважним. Швидко починає соображает, на кого і як можна подіяти, щоб домогтися бажаного. Вміє пристосовуватися до обстановки.

У старшому віці буде намагатися будь-якими способами виділитися серед навколишніх і звернути на себе увагу. Може зробити незвичайну зачіску, обрати екстравагантна манеру поведінки. Геннадий володіє складним характером. На роботі намагається бути в числі перших. Вміє заробляти гроші, недовго повертає неакуратно. Обідчів, на критичні зауваження реагує болісно. Любить красиво пріврать. Може зазнається від похвал. У сімейному житті цінує затишок і комфорт. Любить сидіти за добре сервіровані столом.

майбутню супутницю життя вибирає особливо ретельно. Вимагає від дружини обов'язкового виконання різноманітних капризів і примх. Якщо дружина погодиться на такий компроміс, то життя буде не такий вже поганий. Геннадій буде домагатися успіхів по службі, надавати допомогу по дому, не буде пропадати після роботи зі своїми друзями.

Підходять для шлюбу : Валентина, Віра, Ірина, Лідія, Любов, Майя, Наталя, Ольга.

Менш підходять : Ангеліна, Віолета, Оксана, Римма, Тамара, Тетяна.

Іменини :
5 лютого, 22 лютого;
13 вересня.

Гелла         Генрієта


Сонник - тлумачення снів