Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Гарі

Хоча маленький Гарик часто хворіє, особливих турбота батькам він не доставляє. В школі у нього багато друзів - Гарик НЕ прагне верховодив ними, він терпимо і скоріше занурений у себе. Ці Хлопчик обдаровані багатьма талантами: вони непогано малюють, конструюють авіамодели, ліплять, грають в шахи, дуже здатні в математиці і до мовою.

Схоже на матір, і з віку це подібність стає особливо помітним. Впертий і незалежний характер Гаррі не заважає йому бути щасливим у шлюбі, так як він володіє достатнім терпінням. Однак Гаррі - ревнивий чоловік, він себялюбів і здатний сперечатися з дружиною через пустяков. Дружини ж у цих чоловіків, як правило, - дуже емоційні особливий зі складним характером

"Зимові" - найбільш талановиті й досягають великих висота, потрапляють в русло життя. Зовні вони завжди спокійні і люблять покої, розміреним уклад життя. Якщо вони розводяться, то вдруге вже не одружуються. У їхній родині лідери - дружини. Люблять добродушного жартували над друзям; дуже гостинні, люблять застілля й гучні компанії. Прості в спілкування і залишаються такими, навіть став великим начальниками. Добрі і часом страждають через свою надмірну чуйність. "Літні" - особливо добрі, але піддаються шкідливим звичка і самі тяготи цим. "Весняні" - часто хворіють в ранньому дитинстві, подорослішавши, стають сільними, винослівими, але надто упрямими. Добре водять машину й люблять самі ремонтувати її. Трішки буркотун. Сексуальні й довго не одружуються.

Підходять для брака : Вероніка, Анжела, Єлизавета, Лариса, Домініка, Любов, Ніла, Елеонора.

Мене підходять : Віолета, Катерина, Анна, Лідія, Тетяна, Луїза, Людмила, Елла.

Ганна         Гелена


Сонник - тлумачення снів