Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Галина

Назва походить від грецького слова "Гален", що означає спокій, безтурботність.

Галина в дитинстві - папин донька. Багато в чому схожий на батька, вона успадковує багато рис його характеру. Це накладає відбиток на її поведінку. Вона любить наряджати в нові сукні та повертеться у дзеркала, але найкраще вона почуває себе в суспільстві хлопчиків. З вік Галина залишаються далекі чисто жіночі проблеми: хто, що і про кого сказав і як Посмотрел. Замолоду любить читати історичні романи, книги в подорож. У житті намагається теж бути активною й туристичні походи - одне з найсильніших її захоплень.

Галина дуже працьовитим і поспевает всюди: на роботі, вдома і в розваги. Річ у неї знаходиться на першому місці. Вона розважливий, заздалегідь знає свій інтерес. Люди її цікавлять остільки, оскільки можуть бути чимось корисні. Буде доброзичлива й попереджувальна з потрібною людиною, з непотрібним буде вести себе чемно, але без прояву радісних емоцій.

У Галини завжди багато шанувальників і їй є з кого вибрати собі чоловіка. Це, як правило, найкрасивіший і самий вмілий чоловік, який вважає Галину найкращою жінкою у світі. У шлюбі Галина займає провідне положення.

Підходять для брак : Олексій, Валерій, Віктор, Георгій, Павло, Станіслав, Яків.

Мене підходять : Єгор, Кирило, Леонід, Микола, Роман.

Іменини :
23 лютого;
29 квітня.

Галактіон         Ганна


Сонник - тлумачення снів