Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Флора

У римської міфології - богиня квітів і весняного цвітіння.

Флора - натхненна натура, з багатим духовним світом. Вона цікавиться серйозною літературою, наприклад по античної історії, філософії, нерідко веде щоденники, пише вірші, захоплюється музикою. Театралка. Прочитане і побачене сприймає надзвичайно емоційно. Проживає разом з героями їхнє життя, особливо якщо мова йде про любовних романах. Швидко знаходить спільну мову з будь-якою людиною, у шкільні роки більше дружить із хлопчиками - ті обожнюють її.

Флора дуже проста в спілкуванні, не виносить людей великих, зарозумілості, хвалькувато. Вміє вислуховувати чужу точку зору й володіє даром переконання, її думка завжди має вага в навколишніх.

Заміж виходить пізно: створивши у своєму розвиненому уяві ідеал чоловіка, довго не може його знайти. Вийшовши заміж, намагається підпорядкувати собі чоловіка - часто цілком успішно. Взірцевою хозяйкой Флора не назвеш, вона буває нею по натхненню. Вона здатна й непогано просувається службовими сходами. На жаль, це ім'я, яке може прикрасити будь-яку жінку, сьогодні зустрічається вкрай рідко.

Іменини :
24 листопада.

Філіппіна         Фома


Сонник - тлумачення снів