Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Фелікс

Назва походить від латинського слова "Фелікс": щасливий, успішний.

Фелікс - улюбленець матері, яка потурати всім його примхам. Батько більш строгий до сина, і він намагається якомога рідше попадаються йому на очі.

У школі навчається Фелікс нерівно, відрізняється ліньки, хоча здібності у нього є. На зауваження вчителів реагує болісно, може вспиліть, наговорив зухвалістю і потім ... розплакатися. Складність натури, її подвійність властива й дорослим Феліксом. Вони начебто ввічливі, контактні, при першому знайомстві справляють враження "свого хлопця". Однак пізніше стає очевидним, що та гарний настрій, і привітність, і щедрість проявляються у Фелікса в тих випадках, коли його чекає близька й безпосередня вигода. Фелікс, наприклад, може зробити такий дорогий подарунок, що люди ахнут, але пройде час і всі зрозуміють, що подарунок був лише засобом досягнення важливої для Фелікса мети.

Роботу й професію Фелікс шукає престижну, що дає швидкий і великий дохід. Часто їх можна зустріти в сфері обслуговування. Якщо конфлікти на роботі й виникають, то головним чином через велику любов Фелікса до грошей і принциповості, коли справа стосується грошей. Любить пріхвастнуть, схильний переоцінювати власну особистість, не завжди виконує власні обіцянки.

"Літні" - більш Невезучі, але їх рятують працьовитість, наполегливість і впертість.

Одружується з вигодою, намагається, щоб матеріальні й інші позитивні сторони шлюбу поєднувалися з красою і сексуальністю майбутньої дружини. У родині прагне до лідерства, але з думкою дружини вважається. Буває невірний, із приводу своїх зрад НЕ терзают, але невірність дружини сприймає важко. Для того, щоб у родині все було добре, дружина Фелікса повинна завжди залишатися привабливою й ледь таємничою.

Важко переносить стреси, може легко спиться.

Підходять для шлюбу : Аврора, Інна, Лілія, Світлана.

не підходять : Дарья, Джульетта, Євгенія, Марта, Марія, Надія, Раїса, Роксана, Христина.

Іменини :
11 січня, 14 січня;
7 лютого;
23 березня;
21 квітня;
30 травня;
11 червня;
6 листопада, 20 листопада.

Федот         Філіппіна


Сонник - тлумачення снів