Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Федір

Ім'я має давньогрецькі походження й означає "Божий дар". Федір в дитинстві трохи угрюм, молчалів і ворохобний. Він ніколи не виступає заводилой дитячих ігор і перебуває іноді осторонь від однолітків. Батькам і вчителям буде особливо подобатися акуратність Федора. Речі у нього завжди будуть у повному порядку, книги й ручки складені на столі, а з відірваною гудзики відразу ж сховається до матері. Не любить давати списувати домашні завдання, який сам зробив.

На роботі Федір знаходиться на гарному рахунку. Він надійний і обстоятелен. З колегами доброзичливців, в конфлікти не вступає, але відносини обмежуються в основному службовими справами. Після роботи поспішає додому, відмовляючись піти з товаришам по службі випити кухоль пива. У Федора "золоті руки ', вміє робити по дому майже все. Якщо у Федора є машина, то вона у нього завжди буде в повному порядку.

Федір у відносинах з жінками не любить поспіху. Перш ніж запропонувати руку і серце, він повинен переконатися, що вибір його правилами і шлюбні відносини зв'яжуть їх на все життя. Жінки, що звикли до постійних прихильникам і гарячим визнанням, ніколи не зацікавлять його. Випадкові зв'язку в шлюбі малоймовірні. Теща поважає Федора, зважає на його думкою.

Підходять для шлюбу : Анна, Варвара, Клавдія, Лідія, Любов, Марія, Наталія, Раїса, Світлана.

Менш підходять : Алла, Катерина, Майя, Надія, Ніна.

Іменини :
9 січня;
2 лютого, 21 лютого, 27 лютого;
2 березня, 18 березня;
23 квітня;
3 травня, 4 травня, 5 травня, 29 травня;
3 червня, 18 червня, 21 червня;
22 липня, 25 липня;
24 серпня;
2 жовтня, 3 жовтня;
24 листопада;
11 грудня.

Фаїна         Федот


Сонник - тлумачення снів