Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Фаддей

Давньоєврейське ім'я Фаддей переводиться як "хвала". Святим заступником людини, що носить таке ім'я, є святитель Феодор, апостол від 70-ти, єпископ Едесскій, Бейрутскій. Святитель Фаддей, що несли віру Христову людям, заснував церкву, проповідував, але був вигнаний язичниками. Святитель відрізнявся праведним життям. Іноді він навіть юродствовал у своєму великому смиренності, щоб накликати на себе ще більше наругу ради придбання смиренності.

Раніше на Русі іменинникам Тадея неодмінно говорили відому російську приказку: "Хто Фаддей, той своїм щастям Пануй!" І ось в цей світлий день іменин хочеться побажати того ж нашому дорогому іменинникові.

Будьте завжди вдалим, влада своїм щастям і не відпускайте його від себе ні на крок. Нехай радість і везіння супроводжують у всім, нехай іменинника підтримують і радують близькі та. друзі і він ніколи не буде знати проблем зі здоров'ям, невдач та поразок. Нехай сміх% пісні звучать на святах і в будній день, а будинок буде повною чашею, душа залишається настільки ж світила і чиста, як світила і чиста вона зараз у святого покровителя, апостола Тадея. Будьте щасливі.

         Фаїна


Сонник - тлумачення снів