Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Євдокія

Ім'я Євдокія з'явилося у Візантії, утворилося воно від слова "еудокіа", що в перекладі з давньогрецької мови означає "подяка", добре бажання "," добру волю ".

На Русі ім'я Євдокія одержало своє поширення разом із християнством. Прості люди переінакшити ім'я, воно стало звучати інакше - Овдотья. Свята - покровителька цього імені - преподобних мучениця Євдокія, велика княгиня Московська. Вона прийняла хрещення, а потім відмовилася від багатства, присвятила себе Богу і отримала дар чуд. Євдокія - добра, господарська, турботлива , м'яка і поступливим. Вона завжди намагається уникати конфліктів, так як не любить ні з ким сваритися.

Уважаемая Іменинниця! Від душі вітаємо вас з цим святом. Нехай виповняться всі ваші бажання, хай навколишні люди радують вас так, як радуєте ви всіх навколо своєї душевної теплотою і невичерпної енергією. Нехай кожен день приносить вам тільки добрі справи, а темні сторони життя вам будуть знайомі. Ми бажаємо, щоб у вашій долі присутствовало побільше чесних і відданих людей, здатних виручити в будь-якій ситуації, даруючи вам радість і тепло. Бажаємо вам завжди залишатися людиною виняткової порядності і щирості, тим більше, що ваше ім'я вже зобов'язує вас володіти такими якостями. Прийміть найкращі побажання в цей день!

Іменини :
13 лютого;
14 березня;
30 квітня;
20 липня;
17 серпня.

Євдоким         Єгор


Сонник - тлумачення снів