Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Євдоким

У перекладі з давньогрецької означає: добре прославлений, доброслав.

народжуються слабкими дітьми, але їхній розвиток відбувається без відхилень. Вони музичних і ритмічно. Схожі характером на матір, так само добрі і прихильнішими. У шкільні роки характер хлопчиків дещо змінюється, стає більш емоційним. Займаються футболом, гімнастикою, плаванням. Вдаються їм математика і російська. Неконфліктність, товариськість, але ворохобні. Люблять майструвати, і у них це добре виходить. У дорослих Євдокимов характер той же, але "зимові" більш ворохобні і наполегливі, вони правдоіскателі.

"Осінні" - розважливий, розуму. Обирають професію інженера, електрика, педагога, бухгалтера, лікаря, закрійника, кухарі, водія. "Зимові" - більш складні натури, вони ворохобні - якщо образи, то першими миритися не будуть, має пройти час. Релігійними, часом до фанатизму. Деякі з них приймають сан священика. Обережними і розважливий. Не роблять нічого непродумано.

У них золоті руки, вся робота з облаштування будинку - на їх плечах, можуть самостійно розібрати й зібрати машину, але не люблять, коли їх понукают. Працюють повільно, але впевнено.

Ім'я Євдоким перекладається з давньогрецького, як "славний", подібно до більшості російських імен, має Византийское походження. У середні століття воно було старим загальноприйнятим календарним ім'ям, яким називали немовлят, хрещених 13 серпня, а також нерідко іменували чоловіків при пострижений у ченці. Святим заступником цього імені є праведний Євдоким Каппадокійскій з Греції. Володар цього імені спокійна і врівноважені, знає, як поводитися з людьми, наділений магічним даром вселяти навколишнім впевненість в тому, що він людина, здатна на видатні звершення. Причому це дійсно так, і перше враження ніколи не буває оманливим.

Швидше домосід. У компанії - веселі, співають, уміють грати на гармонії, гітарі. Завдяки своїй терпимості створюють міцну родину.

Підходять для шлюбу : Варвара, Ірина, Ія, Наталя, Поліна, Світлана.

Менш підходять : Анжела, Владлена, Глафіра, Катерина, Зінаїда, Тетяна, Емма або Ядвіга.

Євдоким! Дякуємо вам за те, що ви є серед нас. Ми не перестаємо знову і знову дивуватися тим достоїнств, якими ви наділені в надлишку. Так побажаємо вам міцного, богатирського здоров'я, яке дозволить здійснити славное предначертаніе, укладену в вашому імені. А крім того, нехай з вами поруч завжди буде багато друзів, готових стати соратниками в будь-якій справі. І нехай усі великі діяння, задумані вами, обов'язково втілюються в життя, а їхні результати будуть саме такими,, на які ви сподівались. А ще ми побажаємо вам огромной и прекрасної любові, без якої вся наша жизнь пуста та безглузда, щастя вам!

Іменини :
13 серпня.

Євгенія         Євдокія


Сонник - тлумачення снів