Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Євгеній

Назва походить від давньогрецького слова, що означає "шляхетний".

Маленький Євгеній рано почне читати й писати. У нього разовьется схильність до багатої фантазії. Він добре буде вирішувати завдання, що вимагають певної кмітливості. Євгену легко будуть даватися іноземні мови. З ровесниками друже, користується в них повагою. До дівчинкам відчуває романтичні почуття, іноді зайво ідеалізіруя їх

Євген трудолюбив, але труднощі, що виникають у нього на шляху, вибивають його зі спокійного стану, змушують нервувати. Найбільшого успіху може домогтися а техніку й точних науках. У роботі, що вимагає великої концентрації сил і уваги, досягне середніх показників. Серед Євгенією зустрічаються електронники, письменники, льотчики.

Найбільше в жінці цінує душевну чистоту. Вважає, що в кожній жінці схована таємниця, яку він намагається розгадувати все життя. Зразковий сім'янин. Робить будь-яку роботу по дому, ходить по магазинам. Всіляко уникає сварок і конфліктів із близькими. Питання лідерства в сім'ї його не цікавить. Така поведінка пояснюється більше терпимістю Євгенія, а не безхарактерним.

уважний до близьких, у важкі хвилини буде поруч і надасть украй необхідну за міць і підтримку. Любить возитися з дітьми, не тільки зі своїми, але і з чужими. Євгеній ніколи не зважиться на розлучення першим.

Підходять для шлюбу : Анна, Валентина, Валерія, Віра, Дарья, Оксана, Людмила, Наталія, Ніна, Раїса, Юлія.

Менш підходять : Варвара, Олена, Зоя, Клавдія, Марина.

Іменини :
2 лютого, 25 лютого;
20 березня;
26 грудня.

Єва         Євгенія


Сонник - тлумачення снів