Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Єва

Подательніца життя, життя (у перекладі з давньоєврейського). Єва - ім'я біблійної прародителька.

Добрим характером маленька Єва пішла в батька, хоча впертість успадкувала від матері. Наполегливість, принциповість відрізняють і доросле Єву. Але головна риса Єви, що виділяє її серед багатьох інших жінок, - чуттєвість, нею зумовлюються і багато інших якості Єви: ревнощі, непередбачуваність, деяка конфликтность. Чоловіки люблять цих живих жінок за те, що з ними, як то кажуть, "не нудьгуватимете", хоча вони ніколи не прощають чоловічих зрад. Ева шукає собі чоловіка з таким же темпераментом, як і в неї, холодний чоловік - не для неї. У пошуках гідного партнера багато хто так і не виходять заміж. Заміжніх Єви - гарні кулінаркі, особливо їм вдаються солодкі страви. Вони гостинні, люблять суспільство, особливо чоловіче, не останню роль у житті відводять своїй зовнішності та одязі, воліють чорний і червоний кольори. У Єви, як правило, одна дитина (у "зимових" - дівчинки, у "літніх" і "осінніх" - хлопчики).

"Зимові" - з суперечливим неужівчівим характером. (Зі свекрухою їм краще жити нарізно!) Багато хто з них виходять заміж двічі.

"Осінні" - спокійніше, м'якше і терпиміше.

Єва з тих жінок, що не усідят довго на місці: далекі поїздки, лижні прогулянки, плавання для них - "іменини серця". Володарка цього імені звичайно - жива худорлява блондинка (нерідко фарбування, оскільки вважає, що чоловіки віддають перевагу блондинок).

Обирають собі роботу секретаря-друкарка, лікаря, перекладача, кравця, перукаря, педагога.

Підходять для шлюбу : Володимир, Зіновій, Адам, Михайло, Мирослав, Ярослав, Мойсей, Броніслав, Адольф, Олег або Олесь.

не підходять : Владислав, Мирон, Максімілліан, Назар, Микола, Роберт, Родіон, Ростислав.

Іменини :
11 березня;
5 червня;
24 грудня, 31 грудня.

         Євгеній


Сонник - тлумачення снів