Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Емма

Емма завжди спостерігає себе з боку, і те, що бачить, судячи з усього, не приводить її в захват. Вона досить самокритично, але, на щастя, це не робить її нерішучість, хоча все-таки неабияк ускладнює життя. Емма здебільшого незадоволена собою, вона, можна сказати, самоедка. Довго перебирает можливі варіанти - це стосується як серйозних речей, так, приміром, і вибору вечірнього туалету. Однак, прийнявши нарешті рішення, від нього не відступить. Критикувати те, що вона задумала - марна трата часу, переконати її неможливо. Емма все одно надійде по-своєму.

Складність характеру Емми тягне за собою і багато проблем у житті. Вона не слухає добрих порад, самостійна і незалежна у всьому, і вибір її не завжди вдалий. Емми нерідко мають гарним художнім смаком і професії вибирають виходячи з цього - художників, модельєрів, дизайнерів, мистецтвознавців.

У цієї дівчинки дуже складний характер, вона завжди незадоволена собою. Емма довго сумнівається, перш ніж прийняти рішення, але коли справу зроблено, не намагайтеся її переконати - нічого не вийде. Вона ніколи не слухає порад, самостійна і незалежна у всьому.

Так краще назвати риб, Львів, Козерога. Водолія та скорпіонів, воно не підходить.

Іменини :
26 березня.

Ельза         Еріка


Сонник - тлумачення снів