Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Ельза

Незалежний, чоловічий характер цієї малятка починає проявлятися рано: вона Сміла, витривалість, рішучість, в школі воліє водиться з хлопцями, навіть стрижку любить "під хлопчика". Спортивна, займається плаванням, гімнастикою. Одночасно ці дівчинки раніми і вимагають до себе обережного підходу.

"Зимові" - невірне й неужівчіви, можуть надходити на зло. Люблять перебувати серед дорослих і слухати їх розмови. У них розвинене уяву, вони вразливим, вірять у сни, гадання. Захоплюються натури. "Літні" - м'якше, це скоріше "домашні" жінки. Відмінні господині, чістоплотни, обережними, вдома у них все блищить. Чудово готують (а от посуд мити не люблять!). Тим не менш, у першому заміжжя їм не щастить, не можуть ужитися зі свекрухою.

"Осінні" - дуже рухливі, схильні до різких змінах настрою і стресів. Гостинні й самі охоче ходять у гості. З ліньки, по утрам не проти поспати довше, навіть професію вибирають таку, щоб не треба було рано вставати. Втім, купуючи одну спеціальність, часто працюють за іншою. Зворушливо люблять домашніх тварин, тримають їх у будинку. За професією: педагоги, офіціантки, художники-оформлювачі, акторки, модельєри, екскурсоводи, інженери, провізори.

Ельдар         Емма


Сонник - тлумачення снів