Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Едуард

Це ім'я має німецьке походження. В основі лежать слова, у буквальному перекладі означають "піклується про власність".

Маленький Едуард дуже любопитен, у нього не по роках живий розум. Любить створювати несподівані ситуації своїм однолітків, Може піднести який-небудь сюрприз і батькам, тому з ним треба бути завжди напоготові.

Навчається добре. Если по какому-то предмету починає відставати, то самостійно прикладе зусилля й швидко підтягнеться. Може стати навіть відмінником, якщо виникне таке бажання. Найчастіше вибирає спеціальність військового, конструктора, лікаря. На роботі за ним міцно тримається репутація товариськість та доброзичливого людини. З ним легко спілкуватися, він ввічливий і обходітелен. Але якщо справа торкнеться особистих інтересів, то всі чудові якості Едуарда можуть зникнути і в ньому виявляться риси жорсткого і ділової людини, позбавленого сентиментальності.

Едуард влюбчів. Його приваблюють в першу чергу красиві і привабливі жінки. Жене Едуарда доведеться стійко переносити складний характер чоловіка, бути згідливими при виникненні конфліктних ситуацій. У родині Едуард прагне до лідерства, всі фінансові витрати бере під свій контроль. Зловживає алкоголем.

Підходять для шлюбу : Лідія, Римма, Світлана, Юлія.

Менш підходять : Дарья, Дина, Клавдія, Лариса, Людмила, Майя, Марія.

Іменини :
5 січня;
15 березня;
13 жовтня.

         Елеонора


Сонник - тлумачення снів