Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Донат

Діти, названі цим ім'ям, ростуть крепишамі. Зовні схожі на матір, характером же в батька. Больших турбот батькам не доставляють, хоча досить ворохобні і егоїстичні. У школі вчаться непогано, займаються спортом (футболом, хокеєм), багато читають; взагалі це захоплюються натури. Вони хітровати і не проти обдурити, причому роблять це досить віртуозно. Відносини між батьком і матір'ю Доната теплими не назвеш, і хлопчик,

по суті, буває наданий самому собі. Його пристрасть - філателія, ще він любить тварин і може зворушливо доглядати за ними. Ніколи не скаржиться на свої образи. Дорослі Донат - серйозні, грунтовні й разом з тим скромні люди.

"Зимові" - часто непередбачувані, сварливою і допитливий. Вони правдоіскателі, що, втім, не приносить їм лаврів. "Літні" - нерішуча і добрі, схильні до депресій і нервових захворювань.

Донат успішно працюють інженерами, будівельниками, освоюють багато робочі професії (ковалів, електриків), в руках у них все спирається. Це господарські люди, вони товариська і гостинні. Люблять полювання та рибалку, захоплюються дерев'яними виробами. Їм не симпатичні люди, які більше говорять, ніж роблять, тому що самі вони працьовитих і будь-яку справу доведуть до кінця.

Підходять для шлюбу : Віра, Марія, Ганна, Ольга, Неллі, Поліна.

Менш підходять : Тамара, Інна, Клара, Владлена, Зінаїда.

Іменини :
7 квітня;
13 травня;
17 вересня.

Дональд


Сонник - тлумачення снів