Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Дональд

Дональд (означає: володар світу) - європейське ім'я, що прийшло в Росію при Петре I, з його дозволу це ім'я давали дітям багатих вельмож.

У ранньому віці часто хворіють, у них нестійка нервова система. У певних ситуаціях проявляють агресивність, дуже ворохобні. Схожі зовні на матір, характером - на батька.

"Зимові" - талановиті, але конфліктних, тому можуть часто міняти роботу. "Літні" - зі складним духовним світом, розвинутою фантазією, дуже спостережливий. Вміють долати перешкоди і завдяки своїй прагматичности досягають успіхів у житті. Люблять докапиваться до дрібниць.

За професією Дональд біологи, юристи, історики конструктори, музиканти. У шлюбі у них народжуються дівчинки, хоча дружини хотіли б більше мати синів. Прекрасно водять машину, люблять разъезды і більшу частину життя проводять у дорозі. Деякі з них так і не розкривають своїх талантів. "Зимові" - поборники справедливості, завжди захистять своїх колег від сваволі начальства. Де б не працювали, усюди навколо них друзі. За яку б справу ні взялися, доведуть його до кінця. Гарні сини, хоча з матір'ю відносини непрості. "Літнім" в шлюбі не щастить, часто їм шкодить надмірна доброта. Вони допитливий, харчують особлива пристрасть до пригодницької літератури і самі непогано володіють пером: серед них є письменники. Ніколи не нав'язують своєї думки. В цілому це дуже неординарні люди. Але зараз рідко почуєш ім'я Дональд. Дональд знайде своє щастя в шлюбі з Агніей і не буде щасливий з Діаною або Ладой. Хоча в житті можливо всяке.

Доміника         Донат


Сонник - тлумачення снів