Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Доля

Доля - чи не так дуже оригінальне ім'я? Розшифровки його ні в древніх книгах, ні тим більше в святцах знайти не вдалося. Спробуємо описати його.

Своїм дитячим упертістю, наполегливістю і поганим апетитом приносять чимало огорчений батькам. Однак у школі вчаться добре. Багато читають, особливо історичні романи. Спортом майже не займаються. Їх захоплення - колекціонування (листівки, марки), люблять домашніх тварин і тримають у будинку собаку.

У дорослої Частки характер стає більш прихильнішими і менш дратівливість. Вона допитливість і цілеспрямовано, розважливий і часто заздрісну, продумуємо кожен крок (це більше стосується "осінніх"). У ній дуже розвинене почуття справедливості, уличили когось у брехні, вона переживає це як велике потрясіння.

Доля дуже "домашня" жінка, для неї немає кращого заняття, ніж облаштовувати власне житло. Це добрий чоловік, особливо по відношенню до старих людей. Зі свекрухою живе в повній згоді. У Частки зазвичай народжується донька - часто єдина дитина в родині.

Дмитро         Доміника


Сонник - тлумачення снів