Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Діна

Назва походить від грецького "дінаміс" - "сила", або арабського "дин" - "віра".

Діна - різка та запальний з-за пустяков дівчинка. У неї дуже часто змінюються характер, вона може безтурботно веселитися й раптом несподівано замкнута в собі, стати похмурий. Любить піклуватися про який-небудь беззахисною, слабкому живій существе, і добре було б придбати для неї маленьку лохматую собачку. Готова надати допомогу кожному, хто її потребує. Здатна і за себе постояти, та так, що кривдника більше ніколи не захочеться мати з нею справу.

дорослішаємо Діна стає більш категорично у висловлюваннях і різкою у вчинках. Для неї не існує авторитетів. ненароком може нанести образу подвернувшемуся під гарячу руку людині. Має гарну пам'ять і швидку реакцію. Легко засвоює навички водіння автомобіля.

Діна рано закохується, сильно переживає першу любов, її бойовий характер часто відлякує чоловіків, які сподіваються на мирний шлюб у суспільстві тихою і спокійної дружини. Але сміливого і відважно людині, решівшему пов'язати своє життя з Діной, дуже пощастить. Вона добре і винахідливістю готує. Самовіддано в турботах про дітей і чоловіка, вірна в шлюбі, чудовий співрозмовник.

Підходять для шлюбу : Антон, Гліб, Лев, Павло, Сергій, Яків.

Менш підходять : Анатолій, Кирило, Микола, Петро, Федір.

Іменини :
30 травня.

Діана         Дмитро


Сонник - тлумачення снів