Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Діана

Діана - божественна (лат). У давньоримської міфології - богиня Місяця і полювання (в давньогрецької міфології Діані відповідає Артеміда).

Ростуть спокійними, добрими і слухняними дітьми. Вони прихильнішими, чутки до чужому горю і дуже жалостливо. Маленькій Діані не раз дістається від мами за те, що приносить додому бездомних кошенят. Ім'я Діана звучить твердо, і в характері цієї дівчини дійсно досить прагматичности, твердості і навіть впертості. Завдяки цим якостям їй вдається домогтися життєвого успіху. Разом з тим Діана-добрий чоловік, вона, як і в дитинстві, чуйні і завжди готова безкорисливо допомогти потрапив у біду людині. Однак обдурити Діану нелегко, вона наділена прекрасною інтуїцією. Участлівая сама, вона не терпить людей холодних, байдуже, що вважають себе "врівноваженими". Діана - гарна господарка, гостинна і хлебосольной. Її улюблені кольори: синій, фіолетовий, чорний.

"Зимові" - з важким, трохи чоловічим характером, вони ворохобні, завжди зроблять по-своєму, навіть якщо розуміють, що неправі; з власної матері не ладят. Вони безперечні лідери й у будинку, і на роботі, де у них багато друзів, в основному - чоловіки. Рішучі і впевнені в собі - візьмуться за будь-яку справу і виконають його. Вміють швидко привернути до себе людей, але так само швидко й без жалю розлучаються, якщо зажадають обставини. Часто бувають у шлюбі двічі.

За професією Діани: інженери, чертежніци, акторки, балерини, перукарі, педагоги, швачки, модельєри, мистецтвознавці.

Підходять для шлюбу : Артур, Борис, Мирон, Оскар, Михайло, Петро, Андрій, Борислав, Олесь.

Менш підходять : Владислав, Едуард, Мирослав, Дональд, Еміль.

Іменини :
13 серпня.

Джульєтта         Діна


Сонник - тлумачення снів