Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Джульєтта

Більшості з нас це ім'я відоме за твором Шекспіра, може бути воно було придумано великим драматургом.

Свій нелегкий характер маленька Джульетта успадкувала від матері, а зовнішні дані - від батька. Вона більше прив'язана до батька, з матір'ю ж майже до самого заміжжя не знаходить спільної мови. У школі вчиться непогано, встигаючи займатися і музикою, і танцями. Любить читати романи "про любов", іноді веде щоденник. Джульетта добра і незлопамятна, хоча часом буває непередбачувана - може раптово, без видимої причини розірвати всі відносини з людиною. Деякі Джульєтти пізно виходять заміж, хоча користуються успіхом у чоловіків, а можливо, саме тому - вони розбірливі нареченої. Люблять товариство, охоче ходять в гості - охочіше, ніж приймають їх у себе. Гарні кулінари й більші сластени.

"Зимові" - нервові, дратівливість і дуже незалежні. Не виносять жодної критики на свою адресу й надходять завжди по-своєму. Вони наділені багатою уявою й часом надмірною емоційністю: події в якому-небудь понравившееся кінофільмі або виставі Джульєтта буде переживати так, як якби це відбувалося в її власному житті. Зайва емоційність, що межує з екзальтірованностью, заважає їм налагодити добрі стосунки зі свекрухою. Це той тип жінок, які люблять бути на виду.

"Літні" Джульєтти товариська, гостинні і дуже чуттєвий.

"Осінні" - прагматичні і розуму, обмірковують кожен свій крок, так само, зваживши всі "за" і "проти", вони виходять заміж. Вони контактні, легкі на підйом, прості в спілкуванні, уміють вислуховувати думку іншого. Народжені восени Джульєтти по характеру - оптимистки і не виносять людей мнітельних, вічно ниючий.

Жінок з таким ім'ям можна зустріти серед акторів та екскурсоводів, вчителів іноземної мови та інженерів, продавців і манекенниць, програмістів і лікарів.

Підходять для шлюбу : Андрій, Євгеній, Артур, Данило, Ілля, Павло, Василь, Наум, Рудольф, Михайло, Олександр, Мирославом.

Менш підходять : Шлюб Гліб, Герман, Зіновій, Вадим, Владислав, Станіслав, Фелікс, Аркадій, Святослав.

Денис         Діана


Сонник - тлумачення снів