Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Дарина

Жіночий варіант імені перського царя Дарія. У перекладі з древнеперсідского - "переможниця".

Дівчинка Даша в дитинстві часто командує своїми однолітками в іграх. Вона смишлена, імпульсивні у вчинках. Може швидко навести порядок серед дітей і навіть побився з ЗАБІЯКА. Не виносить самітності, любить гучні й веселі ігри. Але Дар'я проводить час не тільки в забавах, але й багато допомагає матері у веденні домашнього господарства. Вона привчене до організованості та наполегливості. Усі книги і зошити складені в порядку. Вчиться непогано, але подовгу сидіти за уроками не може, їй не вистачає посидючості та працьовитості. Виручає її природна кмітливість і гарна пам'ять. Однокласники побоюються її едкіх зауважень. Вчителі бачать в ній помічниці, але громадською роботою займається без бажання й намагається ухилитися від неї.

Дарина добре шиє і вяжет, вміє зі смаком одягатися. Косметикою не зловживає. Найбільше їй підійде робота журналіста, психолога, страхового агента.

Вступаючи в шлюб, Дарія вважає, що спільна життя має починатися "з нуля". Всі добрачние захоплення, романи, прихильності повинні бути викреслені. Для сімейного життя береться тільки те, що дозволить їй і чоловікові почувати себе щасливими. Дар'я відразу починає ладити з усіма родичами чоловіка, запрошує їх у гості. Любить займатися домашнім господарством. Її пристрасть - це всілякі варення, соління та консервування. Береже самолюбство чоловіка й при сторонніх усіляко уникає робити йому критичні зауваження.

Підходять для шлюбу : Олександр, Антон, Іван, Євгеній, Сергій, Юрій.

Менш підходять : Олег, Семен, Федір, Пилип, Олексій.

Іменини :
1 квітня.

Данута         Денис


Сонник - тлумачення снів