Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Данута

Ім'ям Данута (Дана) називають дітей у Польщі, Росії, Чехії. Означає воно: Богиня місяця.

У ранньому дитинстві Дана часто хворіє (особливо породжена навесні), у неї слабке горло, нескінченні хвороби роблять дівчинку дратівливість. Батькам Дана доставляє багато клопоту своїм озорством - це справжній сорванец, недарма вона дружить в основному з хлопчиками, навіть стрижка в неї мальчишеской; кіски, бантики - не її стиль. Вона Сміла, спортивна, буває різання, не проти зло подшутіть над тим, хто їй не по душі. Швидко і легко сходиться з людьми і без жалю розлучається.

"Зимові" - ворохобні, рішучі, вміють постояти за себе, великі сластени. Вони чуттєвий і влюбчіви, під впливом емоцій часто надходять необачно, але ніколи ні про що не шкодують. Вони довго перебирають наречених і в результаті виходять заміж невдало. Втім у шлюбі везе тільки тим із них, хто народився влітку-они терпиміше і м'якше. "Осенние" ж - дуже розважливий і прагматичні і роблять непогану кар'єру.

Данута любить великі веселі компанії, вона, що називається, "душа суспільства", заводила, але в застолье перевагу вино та шампанське.

Серед тих, кого звуть Данута, можна зустріти програмістів і бухгалтерів, слідчих і кулінарів, учителів музики й перукарів.

Підходять для шлюбу: Павло, Петро, Андрій, Гліб, Юхим, Ілля, Володимир, Сергій;

Менш підходять: Альберт, Альфред, Артур, Адам, Вилли, Олег, Родіон, Віктор, Демидов, Борислав, - викликають сумнів.


Іменини: 3 січня, 24 червня, 26 червня, 1 жовтня.

Данило         Дарина


Сонник - тлумачення снів