Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Давид

У перекладі з давньоєврейського означає - улюблений.

Характер гордий, наполегливий, прагматичний. Давид товариська, оточені друзями, але саме з-за них мають багато неприємностей. Схожі на матір. Мають недюжинное фізичної силою. Не виносять брехні, можуть вспиліть, але відразу швидко відходять, зла не тримають.

"Зимові" - гарні спортсмени (борці, боксери), домагаються непоганих результатів. У деяких з них в спорті проходить все життя. "Літні" - люди незвичайно добрі, обожнюють дітей, та й самі народжуються в багатодітній родині. Дуже працьовитих. Освоюють професії інженерів, тренерів, адміністраторів, художників, кухарів, закрійника, фрезерувальників, ювелірів.

У першому шлюбі виникають проблеми, другий більш вдалий. Володіють даром переконувати, ніколи нічого не обіцяють, якщо не можуть зробити. Люблять великих собак. Намагаються подолати свої недоліки - і цілком успішно. Добре готують.

Це ім'я з давньоєврейського перекладається як "улюблений". У російських святцах покровителем імені вважається Давид Солунський (Фессалонікійскій), відлюдника. Преподобний Давид спочатку воювала в монастирі Пафнутія Борівського, потім на довгі роки зволів залишитися в самоті, відмовившись від мирської суєти і принесеш молитвами до Бога, заклинить Його відгородити від різного роду утех і людських проблем. Жив він на подаяння парафіян, однак уникав зустрічей з ними. У 1515 році з'явився засновником Вознесенск-Давидовський пустелі, що розташовувалася на річці Лопасне, в 23 верстах від Серпухова. Помер преподобний в 1520 році. Володар цього імені неприступною гордий і не прощає навіть самої маленької неправди, тому, намір йому, соврать, слід добре подумати.

У цей день побажаємо іменинникові, щоб йому на життєвому шляху якомога рідше зустрічалася брехня. Він дуже швидко виходить з рівноваги - і заспокоїти його не така вже й легка задача, тому можна побажати йому покрепче завжди тримати себе в руках, намагатися марно не витрачати свої нерви і занадто бурхливо НЕ выплескивать свої емоції. Всі Давид сильно прив'язані до родинного вогнища і намагаються якомога чаше допомагати своїм прекрасним супутниця. Ці люди, як правило, чудово готують і зможуть заткнути за пояс навіть досвідчену господарку. Так нехай ім. зустрінеться жінка, яка оцінить їх численні таланти, в тому числі і кулінарні, і наповнить життя любов'ю і ніжністю.


Іменини : 18 березня, 15 травня, 9 липня, 6 серпня, 15 жовтня.

         Данило


Сонник - тлумачення снів