Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Броніслав

Ім'я слов'янське: славний захисник.

У дитинстві ворохобні і хитро, з нестійкої нервової системою. Дуже схожі на матір і зовні, і характером. У школі задірісти, ворохобні, можуть робити все назло. Дорослі Броніслави набагато спокійніше. Впертий і принципові, вони вчаться добре, успішно закінчують інститути. За професією - інженери, математики, історики, офіціанти, адміністратори, педагоги, льотчики, хірурги.

перебирають наречених і довго не одружуються, бо занадто люблять себе. У житті їм звичайно щастить, вони гнучкі й уміють вести справи. У сім'ї не лідери, воліють для власного спокою поступитися цю роль дружині.

"Зимові" - складні натури: не дуже разговорчіви. Обережно вибирають собі друзів. Гарні аналітики, все продумують заздалегідь. У них непогана інтуїція, вони сміливі. В екстремальних ситуаціях зібрані, завжди стоять за праву справу й часто страждають із-за цього. Займаються плаванням і бігцем, але тільки для здоров'я. Люблять мемуари й пригодницьку літературу. Працьовитих. "Весняні" - з відкритим характером, хитрі, "роблять кар'єру" у хорошому сенсі слова, відмінні оратори, у них гарний почерк. Деякі Броніслави ліниві, люблять ранком поспати, спокійно реагують на складні ситуації.

Підходять для шлюбу : Єва, Злата, Клара, Марина, Марія, Мірра, Надія, Ніна, Оксана, Ольга, Юнна.

Менш підходять : Маргарита, Маріанна, Глафіра, Леся, Емма, Елеонора.

Іменини :
18 серпня;
1 вересня.

Борислава         Броніслава


Сонник - тлумачення снів