Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Борис

Ім'я має слов'янське походження. Можливо, це скорочення імені Борислав, в основі якого лежать слова "бор", що означає боротьба, і "слав" - слава.

Борис з дитинства звикає до порядку й акуратності. Дбайливо ставиться до книг і речей, свій одяг ніколи не розкидають, де попало. У першу чергу постарається зробити уроки й виконати доручення по будинку, і тільки після цього побажати грати на вулицю до однолітків. Дорослішаємо, Борис стає все більш самостійним. Він не стане присвячувати батьків у свої відносини з дівчатами, чим доставить багато занепокоєння й хвилювань. Про своєї майбутньої одруження Борис повідомить у самий останній момент, коли приховувати це буде вже неможливо.

Борис, завдяки своєму розуму й наполегливості, завжди домагається великих успіхів в обраній сфері діяльності й займає чільне становище в суспільстві. Успіх супроводжує йому й у бізнесі. Всі життєві блага приходять до Бориса в підсумку завзятої праці, без використання допомоги впливових знайомих.

Борис любить все робити своїми руками - ремонтувати квартиру, художньої свою земельну ділянку. Багато уваги приділяє своїм батькам. Любить повозитися з дітьми. Не обходимо увагою й дружину. Але на першому місці в Бориса завжди буде робота. Це необхідно враховувати дружині Бориса, щоб уникнути складностей у сімейних відносинах. У родині Борис шукає спокою, місця, де він зможе набратися сил для реалізації своїх планів.

У шлюб Борис може вступати неодноразово, він легко може захопитися іншою жінкою.

Підходять для шлюбу : Анна, Валентина, Валерія, Варвара, Вероніка, Зоя, Інна, Ірина, Клара, Лариса, Наталія, Ольга, Світлана, Тамара.

Менш підходять : Любов, Марина, Надія, Ніна, Тетяна, Юлія.

Іменини :
15 травня;
6 серпня.

Болеслав         Борислава


Сонник - тлумачення снів