Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Болеслав

Польське ім'я (у перекладі з польського: більше славний), але зустрічається воно і в Росії, і на Україні. Звучить твердо, і характер Болеслава відповідає цьому звучанню, що накладає свій відбиток і на долю людини.

У ранньому дитинстві дуже ворохобний, задає багато турбот батькам, його нервова система нестійка, у школі вчиться неохоче, але тим не менш закінчує її успішно. Зовні схожий на матір. Ранком любить поспати, задіріст і сварлів.

Серед Болеслава є водії, інженери, манекенщікі, масажисти, працівники правоохоронних органів, фрезерувальників, токарі.

Шлюб у них, як правило, вдалий. Легко піддаються чужому впливу. Швидко сходяться з людьми й також швидко розлучаються, ніколи не шкодуючи про це. У деяких з них, особливо у "зимових", доля складається важко, вони роблять в житті багато помилок, бо діють імпульсивно, непродумано. Ворохобні, і ця якість також шкодить їм. Часом беруться за справу, яке їм явно не по плечу, і не можуть довести його до кінця. Деякі "осінні" Болеслава стають священиками, вони успадкували від матері високу духовність. Не завжди реалізують свої здатності, нерішучість не дає їм робити кар'єру. Часто живуть разом з батьками. Гарні батьки.

Іменини :
19 серпня.

Богдана         Борис


Сонник - тлумачення снів