Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Богдана

Це ім'я вигадане довільно від чоловічого імені Богдан.

Богдана - слухняний, добрий, прихильнішими і ненав'язливий дитина. Ні батькам, ні вихователям вона не завдає клопоту. Такий же залишається вона і в шкільні роки, навколо неї завжди багато друзів і подружок.

"Зимові" - з суперечливим характером, ворохобні і наполегливими. Вони ближче до батька, ніж до матері, та й взагалі Богдана цілком схожа на батька. Народжені взимку - дуже активні особи, це тип "студентки-общественніци". Вони розуму: спочатку подумають, а потім зроблять.

"Літні" - м'якше, набагато добрішим, їх доброта нерідко доставляє їм багато неприємностей. Люблять тварин: різних собачок, кошечек, голубів. Вони працелюбні, добре шиють і в'яжуть. Заміж виходять вдало. Важко сходяться з новими людьми і так само нелегко розлучаються.

"Весняні" - раніми і чутливі, піддані респіраторним захворюванням. У них розвинене почуття прекрасного, вони вміють зі смаком одягатися. У будинку в цих жінок завжди охайним і затишно.

Богдани успішно працюють лікарями, інженерами, бухгалтерами, вихователями, кухарями, перукарям, швачки, серед них є актриси, художниці, музиканти.

Підходять для шлюбу : Богдан, Станіслав, Владислав, Григорій, Святослав, Анатолій, Йосип, Ярослав, Наум.

Богдан         Болеслав


Сонник - тлумачення снів