Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Богдан

Ім'я запозичене з старослов'янської мови, де з'явилося як калька з грецького імені; Богдан - даний Богом.

Богдан часто буває довгоочікуваною, пізнім і єдиним дитиною. Батьки, хочуть вони того чи ні, часто дають це ім'я тим дітям, чия поява на світ була пов'язана з великими тривоги і страхом. У дитинстві Богдан часто хворіє, легко простужівается, і мати, турбуючись про здоров'я сина, потурати всім його примхами. Батька до виховання сина майже не допускають. Дитина дуже сильно прив'язаний до матері, ревниво ставиться до тих, хто "забирає" її у нього, і, можете бути впевнені, напевно влаштує істерику, якщо вона раптом вирішить побалакати з подружкою. З дітьми сходиться погано. У школі звичайно дружить з тим, хто має успіх у товаришів і зможе захистити його. Навчається середньо. Здібності, навіть талант у нього є, але розвити їх повною мірою заважає властива Богданові лінь, що, втім, з роками проходить.

Дорослий Богдан - це спокійний, знає собі ціну чоловік. У ньому помітно прагнення добре і грунтовно влаштуватися в житті. Може часом досягти високої майстерності в професії, досить конкретної, що не вимагає натхнення й імпровізації. З оточуючими кілька замкнути і суховат. Скупішими. З "зимових" іноді виходять художники, музиканти, військові, історики.

У сімейному житті Богдан прагне до безумовного лідерства. У дружині найбільше цінує покірність, "тримає її в строгості", навіть здатний прікрікнуть на неї в присутності сторонніх людей. Такий він не тільки з дружиною. Багато хто зауважують у ньому зарозумілість і категоричність, не завжди доречні принциповість і впертість. Випивши, Богдан починає сперечатися з малейшему приводу, зовсім не намагаючись вникнути в суть спору або доводи опонента. Разом з тим у нього є багато якостей, що роблять його гарним чоловіком. Приміром, він наполегливим у пошуках додаткового заробітку, непогано майструє, економія у витратах. Єдине, на що він не шкодує грошей, це відпочинок. У відпустку любить відправлятися всією сім'єю. Богдан - однолюб і в ревнощів стає неузнаваем. Негативні якості трохи пом'якшені у "весняних" і "літніх" Богданов. Але запам'ятайте: спиртне в будинку, де є Богдан, повинне з'являтися як можна рідше.

Підходять для шлюбу : Анастасія, Світлана, Юлія, Варвара, Венера, Богдана, Вікторія, Неллі, Олена, Надія, Ольга.

Менш підходять : Анжела, Валерія, Клара, Ніна, Ванда, Дина, Оксана, Яна, Тамара.

Іменини :
4 березня;
12 травня, 31 травня;
17 липня;
10 серпня, 31 серпня;
15 вересня , 28 вересня;
2 листопада, 20 листопада.

Берта         Богдана


Сонник - тлумачення снів