Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Бенедикт

Походить від латинського слова, що означає: благословенний.

Це дуже добрі, спокійні, хоча й захоплюються хлопчики, батькам з ними немає турбот. Розвиваються гармонійно, займаються спортом. У школі вчаться добре, вчителі не мають до них претензій. Люблять тварин.

Хотілося б виділити "зимових", які досягають більших висот, хоча вони не карьеристы і в житті їм доводиться важкувато. Вони принципові і ворохобні. У зрілому віці - розуму, не роблять нічого поспіхом, спочатку все обміркувати. Користуються повагою друзів. Дуже обережні в справах і обов'язкові. Не люблять, коли спізнюються до них на зустріч, і самі також пунктуальна. Не гребують домашньої роботи, допомагають друзям. Виховуються, як правило, однією матір'ю. У вільний час можуть займатися конструюванням моделей пароплавів. Слід особливо відзначити їх працьовитість.

Серед Бенедиктом зустрічаються інженери, художники, скульптори, бухгалтери, водії, електрики, педагогіки, автомеханік, вчені, вони можуть стати письменниками, але це стосується тільки "осінніх".

одружуються не завжди вдало, але стають гарними батьками. У Бенедиктом золоті руки, вони неперевершені майстри в облаштуванні свого будинку. Гостинні, уміють розважати друзів, добре водять машину, її ремонт нікому не довіряють. Багато хто з них затяті рибалки та грибники.

Підходять для шлюбу : Галина, Капітоліна, Белла, Варвара, Надія, Роза, Уляна, Поліна, Устинов, Наталія.

Менш підходять : Діна, Марина, Єлизавета, Неллі, Ніна.

Іменини :
12 січня;
21 березня;
16 квітня;
7 квітня;
7 липня, 11 липня, 16 липня ;
13 листопада.

Белла         Берта


Сонник - тлумачення снів