Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Астра

Дуже оригінальний і рідкісне ім'я, придумана, очевидно, людиною, закоханим у цей осінній, невибагливий квітка.

Таким же різнокольорової відрізняється і характер дівчинки - власниці цього імені. Вона запальний, але від ходчіва, кілька високе, і зарозумілості, але добра. Вона влюбчіва, користується успіхом у чоловіків, оточена шанувальниками, але заміж виходить пізно. Не вміє пристосовуватися, завжди висловить свою точку зору і одночасно легко піддається чужому впливу.

Вона вся на увазі: якщо трапляється неприємність, приховати своє поганий настрій Астра не в змозі і "заведе" всіх домашніх. Сама дуже жвава, швидка і рішуча, не любить запеклого людей. В руках у неї все горить - візьметься за будь-яке незнайоме справу і неодмінно доведе його до кінця.

гостинна і хлебосольной господиня, в будинку у неї обов'язково живе собака або кішка. Друзів у Айстри багато, однак їй нічого не варто без жалю порвати навіть саму стару дружню зв'язок. Зі свекрухою ужитися не може. Айстра кілька екзальтірованна, захоплюється пророкуваннями астрологів. Щоб дізнатися свою долю, може піти до ворожки. Любить далекі поїздки.

Архип


Сонник - тлумачення снів