Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Артур

Приблизно - від кельтського слова, що означає: великий ведмідь; Артур - ім'я легендарного короля Бріттена (V - VIвв.).

Ці спокійні врівноваженим діти - радість для батьків, вони розвиваються, як всі діти, ними всі задоволені, вони слухняні. У школі характер дещо міняється, хлопчики стають запальний і проявляють упертість. Схожі на матір і зовні, і всередині. Захоплюються малюванням, нумізматики.

"Літні" - замкнені, не надто разговорчіви. "Зимові"-емоційні, займаються боротьбою, боксом, багато читають. Натури захоплені.

Їхні професії: торговельні працівники, стоматологи, хірурги, юристи, художники, кравці, чоботярі.

одружуються пізно, дуже прив'язані до сім'ї, дітям, але дружинам не допомагають. Охоче їздять у далекі відрядження. Гостинні.

"Літні" - брезгліви, легко раніми. Люблять водити машину, але не ремонтувати. "Зимовим" у житті доводиться важко, не всім вона задається, хоча вони ворохобні і наполегливими. Перш ніж одружитися, довго вибирають собі наречену, перевагу високих і злагоджених дівчат.

Артура нелегко домогтися успіху. Вони запальний, ворохобні, часом хитро. Але завдяки своїй гнучкості все-таки досягають положення в суспільстві. Ревнивий. Ранком люблять подовше поспати.

"Осінні" - розважливий. У сім'ї вони, як правило, - останній дитина, тому ростуть балувана і непередбачуваними. Легко раніми і брезгліви. "Весняні" - часто хворіють: у них слабкі легені й горло. Дуже чутливі.

Підходять для шлюбу : Анна, Валентина, Діана, Лідія, Любов, Людмила, Раїса.

не підходять : Генрієта, Данута, Нелля, Нила, Нора, Ольга, Руслана, Стелла.

Це ім'я для Овна, Козерога, Тельця, Лева. Не підходить воно ваги, Раку, Скорпіон, Водолій.

Іменини :
6 жовтня.

Артемій         Архип


Сонник - тлумачення снів