Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Артемій

На відміну від Артема, Артемій звучить дещо глуховато.

Розглянемо, яка різниця між Артемом і Артем.

У дитинстві Артемій дуже наполегливі, навіть ворохобні. Вони більше люблять перебувати в колі дорослих, ніж серед своїх однолітків. Батьки виховують їх у строгості, майже по-спартанський. Такі хлопчики дуже спритно, рухливі й пластичні, з них виходять гарні спортсмени.

"Зимові" - великі сперечальників, люблять переливати з пустого в порожнее. Їм часто дістається из-за того, що прагнуть завжди й у всьому узяти гору. Як правило, у першому шлюбі їм не щастить, але заради дітей вони несуть свій хрест. Дуже обов'язкові. Друзів у них небагато, вони не кожного назвуть своїм другом. Добре продумують свої дії і насторожено ставляться до партнерів - якщо у відношенні останніх виникає яке-небудь підозра, дипломатично відмовлять їм. "Літні" - більш спокійні й терплячі до думки інших, хоча й захоплюються натури. Вони піклуються про слабких, люблять тварин. Не позбавлені поетичного дару. Мають непоганий інтуїцією. Добре водять машину, люблять їздити у відрядження, подорожувати. У них все ладнається в руках; почавши справу, неодмінно доведуть її до кінця. Зовні схожі на батька, характером - у матір. Характер же в них досить незалежний, пристосовуватися до кого-то - не в їхніх звичках. Деякі Артем, що народилися в осінні місяці, стають священнослужителями.

Це ім'я підходить левів, Стрільцям, людям, які народились на межі між Овном і бичків, і не підходить Близнюкам, ваги та Водолія.

Артем         Артур


Сонник - тлумачення снів