Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Арсеній

У перекладі з давньогрецької: мужній.

Добрі за характером, ці хлопчики не спричиняє турбот батькам. Добре вчаться, з однолітками конфліктують мало. Товариський, але другом назвуть не кожного. Раніми і чутливі. Займаються музикою, але під тиском батьків. Люблять тварин, тримають у будинку собак, але лінуються доглядати за ними. Взагалі ці хлопчики хочуть робити тільки те, що їм подобається, для цього можуть і пріврать. Часто потрапляють у безглузді й двозначні ситуації, які самі ж створюють.

"Літні" - малоразговорчіви, воліють слухати, що кажуть інші. По природі своїй вони не лідери. Їм важко просуватися службовими сходами, і якщо роблять кар'єру, то тільки завдяки батькам. "Зимові" - винахідливим, сміливі у вчинках, але дуже ворохобні, і це чимало ускладнює їм життя. Займаються спортом, але без видимих результатів. "Осінні" - хитро, розважливий, працьовитих і обережними. Цінують дружбу, але нічого не стануть робити безкорисливо для іншого. Будують плани, найчастіше далекі від реальності. Ужівчіви, але якщо посварять, довго тримають образу й ніколи не зроблять перший крок до примирення. Нерідко женяться двічі. "Осенние" Арсени звичайно повторюють долю своїх батьків.

За професією вони конструктори, спортивні тренери, лікарі, кухарі, художники, архітектори, водії, юристи. Деякі з них присвячують себе служінню Богові. Колекціонують старовинні ікони, книги, монети. Сьогодні це ім'я зустрічається дуже рідко.

Древньогрецькі Арсеніус можна перекласти як "мужній", "чоловічий". У Росію потрапило з Візантії, але дуже довгий час не було поширене. Святий покровитель іменинника - преподобний Арсеній Комельскій. Походив він із дворянського роду, але у всьому себе обмежував, додержував строгий пост, живучи в монастирі. Був ігуменом, але незабаром пішов у Комельскій ліс, ставши мовчазні відлюдником. Молитвою святої відлюдника, що прагне до безмолвной життя вдалині від людей, вмертвляю диких звірів. Провівши довге іноческую життя у пості, молитві та безперестанної працях, старець мирно віддав дух свій Господу в 1550 році.

Підходять для шлюбу : Ада, Аза, Людмила, Зінаїда, Діана, Алла або Лада.

Наш прекрасний іменинник сьогодні перед нами як уособлення мужності, втілення мужності. Дійсно, можна сказати, що Бог обдарував його всіма чоловічими достоїнствами - силою, не обділений в той же час розумом, сміливістю й у той же час розважність, рішучістю і обережністю. Що ж можна побажати такому образчик мужності? Хіба що стати самим досконалістю, адже цього вже не так вже й важко буде досягти. Ну а крім того, бажаємо тепла і затишку будинку, успіхів і перемог у справах, щоб будь-яку справу, за яку тільки прийметься наш іменинник, горіло у нього в руках. Загалом, бажаємо простого чоловічого щастя.

Іменини :
1 лютого;
21 березня;
25 червня;
25 липня;
6 вересня, 10 вересня, 12 вересня ;
10 листопада;
26 грудня.

Арнольд         Артем


Сонник - тлумачення снів