Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Арнольд

Ім'я німецького походження.

Маленький Арнольд у дитинстві дуже гнівається, ворохобний і завжди бажає бути першим. Зовні більше схожий на батька, а характером пішов у матір. Характер ж у Арнольд, особливо "зимових", непростий. У школі встигають непогано, особливо вдаються математика та фізика. Занадто прямолінійно, тому нерідко конфліктують з учителями.

Живуть замкнутої життям, нікого близько до себе не підпускали. У них умілі руки, добре розвинута уява, за що б не взялися, все доводять до кінця. Однак по службі просуваються повільно, особливо "зимові". Вибирають професії інженера, рентгенолога, актора, режисера. Перший шлюб часто буває недолговечен, другий - більш вдалий.

Доля не балує "літніх" Арнольд - до старості вони можуть стати інвалідами. Надмірна мнітельность не робить їх життя щасливим. "Зимові" - з важким характером, але не позбавлені здібностей. Працьовитих і неслухняні в досягненні мети, однак надто дратівливість і ворохобні. Важко сходяться з незнайомими людьми і важко переживають розрив із друзями. Вони і самі знають недоліки свого характеру, але стати іншими їм заважають упертість і брак гнучкості. Більше пов'язані з технічними професіями.

Підходять для шлюбу : Наталя, Віра, Ганна, Любов, Людмила, Нелля.

не підходять : Ольгою, Світланою, Інгой, Майей, Кларою або Альбіна.

Аркадій         Арсеній


Сонник - тлумачення снів