Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Аристарх

Давньогрецького походження (Арістід), переводиться: глава кращих.

Це ім'я звучить твердо - і характер цих людей наполегливий, активний. У ранньому дитинстві вони рухливі й дратівливі. Завжди і скрізь люблять бути першими, домагаються того, чого хочуть.

Літературні герої з таким ім'ям - завжди сильні, спритні, хитрі й незмінно виходять переможцями в боях. Вони дійсно серйозні й не розуміють жартів, але добрі, навколо них завжди багато друзів, через яких часто потрапляють у неприємні ситуації. Ці чоловіки спочатку роблять вчинки і лише потім замислюються над ними й нерідко хапаються за голову. Читають все підряд, люблять грати в нарди.

З віком стають прихильнішими і не настільки серйозними. Вони нічого не приймають на віру, до всього повинні визначити своє ставлення. Витривалі, не бояться труднощів. Любителі невеликих пригод.

"Зимові" Аристарх особливо наполегливі. З них виходять гарні спортсмени. У шлюбі в них усе складається вдало. Великі трудівники, неконфліктні і терплячі. Домагаються всього працею, не сподіваючись ні на кого зі своїх близьких, дуже самолюбні. Люблять ходити на полювання, ловити рибу, не нехтують і домашньою роботою, допомагаючи дружині.

"Літні" - довірливі й дуже образливі, нелегко сходяться з людьми й також важко розлучаються. Через свою надмірну довірливість часто бувають обмануті.

Підходять для шлюбу : Ганна, Антоніна, Варвара, Гелена, Ніна, Поліна, Стелла.

Не підходять : Грета, Дарина, Частка, Домініка, Інеса, Капітоліна, Людмила.

Анфіса         Аріадна


Сонник - тлумачення снів