Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Анфіса

Давньогрецького походження, означає: квітуча.

У дитинстві Анфіса - спокійна, застенчивая, хвороблива дівчинка. Схожа на батька і зовні, і характером.

З віком характер Анфіса змінюється. Вона стає більш рішучою і вперто. Дуже часто Анфіса росте в заможною родині, не знає ні в чому відмови, і, ставши дорослою, намагається жити так само широко й так само легко розпоряджатися грішми. Це емоційна і чуттєва жінка, себялюбівая й високе. Вона хитра і злопамятна, чоловіків вибирає з великим разбором, любить настояти на своєму. Шлюб її найчастіше буває недолговечен, хоча Анфіса - домоседка, гарна господиня, охоче приймає гостей у своєму домі.

У "зимової" Анфіса особливо невірне характер, вона не може ужитися зі свекрухою, намагається повністю підім'яти під себе чоловіка. "Осінні" - дуже розважливий, ніколи не роблять необдуманих вчинків, однак комунікабельні, не стануть сперечатися по дрібницях і дуже цінують тих, хто їх розуміє.

Ім'я Анфіса відбулося від грецького слова "квітуча". Святий покровителькою всіх носять це ім'я є святая мучениця Анфіса Нова. Вона була дочкою благочестивих батьків-християн, що живуть у Фінікії. Анфіса, в дитинство охрещений, при імператорі Діоклетіане було звинувачено в проповідування віри серед своїх подруг. За прихильність до християнства й відмова принести язичницьку жертву ідолам її засудили до жорсткого бітью. У той момент, коли вона повмлівали й упала, її порахували мертвої і викинули за місто. Вночі ж вона була чудово видужала ангелом й з'явилося знову до правителя, який знову засудив її на смерть. Але по молитві святої Анфіса її смерть пішла раніше страти.

Ім'я розкриває одне з достоїнств іменинниці Анфіса - її невимовно красу і чарівність, її красу і чарівність. Дійсно, при першому погляді на іменинниці можна сказати, що вона цвіте. Так і бажаємо Анфіса подальшого процвітання, щоб розквітає все навколо, щоб весна на душі була в самі сильні холоду і самі похмурий дні здавалися світлими і радісними. І нехай душа не буде знати холоду і образ, нехай радість і щастя перетворять життя іменинниці у квітучий сад. Нехай серце буде завжди, вічно молодо. Бажаємо любові та щастя, вічного цвітіння, здоров'я і тепла. Нехай життя буде дол Гой і цікавою, а в домі - завжди затишок і тепло. А любов цвіте нехай до старості!
Іменини:
9 серпня;
9 вересня;
21 грудня.

Антоніна         Аристарх


Сонник - тлумачення снів