Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Аніта

Нервові, дратівливість і впертий діти, які піддаються інфекційним хворобам.

У школі вчителя часто скаржаться на неї - Аніта норовливих, любить настояти на своєму, перечить з будь-якого приводу, не визнаючи авторитетів. Взагалі характер у Аніти скоріше чоловічий, хоча успадковує вона його від матері. Зовні дівчинка схожа на батька і прив'язана до нього сильніше, ніж до матері, відноситься до нього з великою ніжністю.

Аніта по натурі лідер і вимагає, щоб їй беззастережно підкорялися у всьому. Якщо ж їй це не вдається - виходить із себе. Вона дуже самостійними і незалежна, у будь-якій складній життєвій ситуації зуміє постояти за себе. Не из боязко десятка. Багато займається спортом, але помітних успіхів не домагається.

Деякі з Аніти обдаровані великими музичними здібностями, їм вдається досягти успіху в цій галузі. Заміж виходять пізно. Чоловіка вибирають спокійного, прихильнішими і грунтовного. Найбільш складний і неужівчівий характер у "зимових" Аніти.

Обирають собі професії архітектора, музиканта, співачки, художника, медсестри, журналіста, але часто з обраної професії не працюють.

Підходять для шлюбу : Володимир, Петро, Іван, Григорій, Віктор, Валерій, Олександр, Борис, Семен.

не підходять : Микола, Ігор, Владлен, Давид, Олег, В'ячеслав, Кирило, Микита.

Анжела         Антон


Сонник - тлумачення снів