Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Анатолій

Анатолієм стародавні греки називали жителя Анатолії (древня назва Малої Азії, що знаходиться на сході від Греції). "Анатолий" - в перекладі з грецького означає "схід".

У дитинстві, перебуваючи під сильним впливом матері. Анатолій часто замкнути і стеснітелен і тому, читаючи пригодницьку літературу, часто представляє себе на місці героїв романів. Згодом Анатолій позбувається від надмірного впливу матері, але почуття романтики в нього зберігається на все життя.

У відносинах з навколишніми Анатолій спокійний і може знайти спільну мовою різними за характером людьми. Але в критичних ситуаціях він може піти всупереч колективу, стати некерованим і створити складності для близьких йому людей.

Анатолій справедливий, ніколи не обидит людини сгоряча. Якщо він керує людьми, то при цьому не допустить приниження людської гідності.

Анатолій рассудітелен, врівноважені і вміє завойовувати довіру жінок. Йому більше подобаються блондинки. Хороші відносини з батьками дружини встановлюються відразу, а з тестем вони стають гарні ми друзями.

Анатолію краще перебувати подалі від чарки, тому що ні до чого доброго спілкування з горілкою не приводить. До того ж а стан сп'яніння він втрачає над собою контроль, починає грубих і може потрапити в дуже неприємну історію.

В сім'ї в Анатолія можуть бути проблеми. Часто їхні дружини починають прагнути до жорсткого лідерства в родині, нав'язування своєї думки з будь-якого питання. Не завжди складаються по-справжньому теплі відносини з дітьми. Незважаючи на те, що Анатолії гарні працівники, заробляють гроші вони не завжди добре. Тому Анатолії зненацька можуть піти з родини, намагаючись позбутися від важкого вантажу проблем.

Анатолії, народжені в зимові та осінні місяці, активні, володіють різноманітними здібностями, але їм краще триматися далі від спиртного

"Літні" і "весняні" Анатолії доброзичливі, завжди готові надати допомогу. Люблять подорожувати, відпочивати на природі.

Підходять для шлюбу : Марія, Валерія, Галина, Ірина, Світлана, Ольга, Тетяна.

Менш підходять : Катерина, Олена, Алла, Ангеліна, Антоніна, Марина, Надія, Клара, Ніна, Поліна, Віра, Юлія.

Іменини :
6 травня;
16 липня;
3 грудня.

Анастасія         Ангеліна


Сонник - тлумачення снів