Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Альбіна

Жіноча форма імені Альбін. Походить від латинського слова "Альба": біла.

Альбіна дуже схожа на свого батька, у зв'язку з цим про її характер краще судити по батькові. Правда, у Альбіни всеща є такі риси, як принциповість, упертість і зарозумілість, яких може не бути у батька. Тим не менш Альбіни - папины доньки, і в такій якості їх сприймають із самого дитинства.

принциповість Альбіни-підлітка може стати причиною шкільного конфлікту або сімейної сварки, коли Альбіна "із принципу" не поступиться всьому класу або вирішить надуть на маму. У школі Альбіна прагне триматися хлопчиків, їй більше до вподоби їхні інтереси, ніж чисто девчоночьі радості і проблеми. З віком ця риса збережеться, і в сім'ї Альбіни завжди буде панувати атмосфера взаєморозуміння: заради обожаемого чоловіком футболу вона цілком може зневажити улюбленою передачею.

У виборі спеціальності Альбіна виходить з того, що подобається їй, міркування престижності й вигідності професії стоять звичайно в неї на другому плані.

властиві Альбіна упертість і зарозумілість не сподобаються свекрусі, і, якщо Альбіна НЕ постарається хоча б трохи змінитися після заміжжя, в родині неминучі конфлікти. А постаратися потрібно, так як зі своїми чоловіками Альбіни, як правило, спільну мову знаходять. Вони живуть їхніми інтересами, переймають їх звички і смаки, вимагаючи натомість одного - поклоніння. На худий кінець, це може бути просто звичайна увага, але його має бути багато і воно повинно бути постійним. Альбіни обережними у веденні домашнього господарства, смачно готують. Люблять наводити порядок в кімнаті і шафах. Здатні легко забути недавню образу. Ревниво ставляться до жіночого оточення чоловіка. Діти у Альбін звичайно відвідують всі престижні секції, школи, гуртки. Альбіни не переносять пияцтва чоловіків, самі алкогольних напоїв практично не вживають.

Це ім'я підходить ваги, Водолія, але не гармонує з характером Тельця, Козерога, Діви, Овна, Лева і Стрільця.

Іменини:
15 вересня;
2 грудня, 16 грудня.

Альберт         Альфред


Сонник - тлумачення снів