Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Алла

Ім'я має імовірно німецьке походження. Точне значення не встановлене.

Алла - приваблива дівчинка, загальна улюбленка. У дитинстві прагне звернути на себе увагу новим платтям, іграшкою. Знаходиться в стороні від витівок і витівок. Може доставити багато неприємних хвилин, вимагаючи обов'язкового виконання свого капризу.

У школі вчиться добре, усидлива і терпляча, але відмінницею ніколи не буває, оскільки багато часу витрачає на свою персону. Подружки відносяться до Алли з прохладцей із-за її зарозумілості, а хлопчики її не помічають, оскільки відчувають, що вони для Алли нічого не означають. У молоді і зрілі роки Алла дуже енергійна, не втрачає дарма часу. Вона будує тільки реальні плани і добивається їх здійснення. Дуже добре готує. Може вибрати професію кулінара або кухаря. Може отримати і іншу спеціальність: продавця, косметолога, музиканта. У Алли є хватка і наполегливість, вона уварена в собі і своїх силах. Є схильність командувати і давати цінні вказівки.

Алла привертає своїх поклонників в першу чергу несхожістю на інших дівчат. Вона високої про себе думки, навіть якщо не володіє достатньою красою. Серйозні проблеми Алла створює собі своєю зарозумілістю, здатністю гарячитися по дурницях. Перший брак часто буває невдалим. Алла могла б стати ідеальним партнером в браку, якби вона володіла великим відчуттям гумору і була менш обачлива.


Підходять для браку: Олександр, Віктор, Євгеній, Михайло, Петро,
Володимир, Яків.

Менш підходять: Дмитро, Ігор, Олексій, Микола, Анатолій.

Іменини: 8 квітня.

Аліса         Альберт


Сонник - тлумачення снів