Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Аліна

У перекладі з латинського: інша, чужа.

Аліна - хвороблива в дитинстві дівчинка, дуже дратівлива, уперта і зухвала, така, що не терпить ніяких зауважень. Часто виховується в неповній сім'ї, однією матір'ю, а ось характер вона успадкувала від батька, та і зовні схожа на нього. У неї хороша пам'ять, вона швидко схоплює почуте і в школі Аліна вчиться добре. Вона любить малювати і читати історичні романи. Аліна самолюбна, прагне всіма командувати, конфліктна і вмудряється в школі зіпсувати відносини чи не зі всіма вчителями, та і з матір'ю постійно свариться із-за дурниць. Вважає за краще дружити з хлопчиками.

З віком характер цих жінок декілька лагідніє, стає спокійнішим, хоча багато рис: упертість, нетерпимість, здатність переходити з однієї крайності в іншу, зберігаються. Ті, що оточують іноді знаходять її хитрою, проте у відносинах з чоловіками їй бракує гнучкість: обов'язково скаже щось собі в шкоду, про що слід було б промовчати.

Заміж Аліни виходять запізніло, у них народжуються дівчатка, схожі на батька, але з характером матері. Вони непогані господині, дуже гостинні, проте з свекрухою ужитися не можуть. Характер цих жінок такий, що їм краще жити нарізно не тільки з свекрухою, але і з своїми батьками.

Аліна уміє себе подати, прагне завжди виглядати привабливо. Она-модніца з добрим смаком. Вмудряється з нічого зробити оригінальний туалет і не забуде примусити що оточують звернути на нього увагу. Вона взагалі любить похвалитися.

Аліни - здібні люди. Працюють вони в різних областях, є серед них інженери і художники, лікарі і продавці, журналісти і архітектори, музиканти і педагоги, хоча остання професія, враховуючи невитриманий характер таких жінок, їм протипоказана.


Підходять для браку: Олександр, Євгеній, Віктор, Михайло, Борис, Петро, Володимир, Яків.

Не підходять: Дмитро, Ігор, Олексій, Владлен, Микола, Анатолій.

Ім'я підходить Водоліям, Овнам, Стрільцям, Весам і Ракам. Не називайте так Риб, Близнята і Скорпіонів.

Іменини: 23 березня, 29 квітня, 29 травня, 14 червня, 16 червня, 2 липня, 4 серпня.

Алевтина         Аліса


Сонник - тлумачення снів