Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Алевтина

Старогрецького походження. Означає: що натирається пахощами, також - чужа поганого.

Алевтина - мила, хоч і нервова дівчинка, схильна до тонзиліту і фарингіту. Схожа на батька і зовні і характером, можливо, тому прив'язана до нього більше, ніж до матері. Не позбавлена талантів: непогано малює, володіє прекрасним слухом, і батьки рано віддають дочку в музичну школу.

З віком Алевтина стає категоричною в міркуваннях, нетерпимою до думки інших. Оточує себе безліччю друзів, але нікому з них не довіряє. Їй складно догодити, вона всім незадоволена. Цінує себе надзвичайно високо, тому друга життя вибирає дуже довго.

Це не кращий тип керівника. Проте її зарозумілість і владність нерідко помилково беруться за самостійність, упевненість в собі, силу волі, твердість - якості, необхідні керівникові. Конфлікти в колективі, очолюваному Алевтиною, неминучі, навіть якщо вона піклуватиметься про підлеглих.

Важко з Алевтиною в браку, хоча вона домосідка, економна господиня, непогана мати. Алевтина строго стежить за своїм зовнішнім виглядом, не вийде та, що на вулицю не причесала. Та все ж рідкісний чоловік витримає її командирський тон. Тільки строге виховання з раннього дитинства може декілька стушувати такий характер.

Підходять для браку: Анатолій, Петро, Віктор, Андрій, Семен, Юрій, Іван.

Не підходять: Микола, Євгеній, Георгій, Валерій, Валентин, Олександр, Ким.

Аза         Аліна


Сонник - тлумачення снів