Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Аза

Як правило, це слабкі діти, неспокійні, з поганим апетитом, схильні до простудних захворювань, з нестійкою нервовою системою.

У шкільні роки вони стають запальними, упертими, суперечитимуть вчителям, часто поступають на зло їм і батькам. Вважають за краще дружити з хлопчиками, чим з своїми однолітками. У них з'являється сміливість, навіть зухвалість - в образу себе не дадуть. Займаються спортом (плаванням, тенісом), правда, без помітних результатів. По характеру Аза схожа на матір, але не може знайти з нею взаєморозуміння і ближче по духу до батька, на якого дуже схожа зовні. У дорослої Ази характер практично не міняється.

"Зимові" - з нелегкою вдачею, часто поступають необдумано, принципові. Дуже влюбливі і чувственни, але особисте життя їх складається важко.

Ці жінки не скупі, скоріше їм властиве марнотратство. Одягаються яскраво, всіма іншими квітами віддають перевагу над червоному і фіолетовому.

Їх професії: лікар, бухгалтер, спортивний тренер, інженер, перукар, друкарка, офіціантка, педагог, експедитор.

У браку вони бувають двічі і є зазвичай матерями дочок, украй редко-синовей. Хороші господині, непогано водять машину. У сім'ї
верховенство належить Азі.


Підходять для браку: Юрій, Віктор, Ігор, Станіслав, Григорій.

Адріан         Алевтина


Сонник - тлумачення снів