Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Адріан

У ранньому дитинстві Адріани болезненни, збудливі, доставляють багато клопоту батькам. Схожі на матір, по характеру ближче до батька, так само, як і він, уперті і себелюбні. У школі вчаться непогано, рухомі, не усидітимуть на місці! Люблять домашніх тварин - можуть підібрати на вулиці і принести додому щеняти або кошеняти. Спортом захоплюються тільки "зимові" і "літні", добиваючись високих результатів в гімнастиці, плаванні. Займаються в технічних кухлях. Обов'язкові, завжди приходять вчасно і не терплять необов'язковості інших.

"Зимові" Адріани - з складним характером, уперті і наполегливі. Вони легко сходяться з людьми. Завжди готові сприйняти нову ідею і відстоювати її. Наділені хорошою пам'яттю, сміливі, себе в образу не дають. "Літні" - легко раніми, вибирають собі друзів з обережністю. Працелюбні, добиваються великих успіхів в житті. Люблять читати зарубіжну літературу. У них розвинена здатність бачити проблему в цілому.

Закінчуючи інститут або технікум, не завжди працюють за фахом. Стають інженерами, програмістами, механіками, педагогами, токарями, юристами, адміністраторами, військовими, лікарями, науковцями.

У браку не завжди удачливі, але терпляче намагаються налагодити сімейне життя: допомагають дружині по господарству, багато уваги приділяють дітям.


Підходять для браку: Ганна, Вера, Зоя, Лариса, Лідія, Любов, Поліна.

Не підходять: Валентина, Євгенія, Катерина, Зінаїда, Луїза, Марина, Тетяна.

Іменини: 15 лютого, 18 березня, 30 квітня, 5 червня, 2 грудня.

Адольф         Аза


Сонник - тлумачення снів