Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Адольф

Адольф - німецьке ім'я (переводиться як "благородний вовк").

Характер з раннього дитинства складний, упертий. Схожі на матір, але потім стають ближчими до батька - і зовні, і по характеру. У школі вчаться добре, люблять грати в шахи, футбол, настільний теніс. Читають багато пригодницьких книг, у них хороша пластика, вони сміливі, не дивлячись на раниму характеру. Підбирають собі друзів самі. Цікавляться і у вільний час займаються нумізматикою, люблять майструвати. Обов'язкові і не терплять, коли до них спізнюються на зустріч. Уміють переконувати, але не стануть нікого прохати. Це дуже допитливі люди з розвиненою уявою; великі фантазери.

"Зимові" - хороші організатори, їм можна доручати будь-яку складну роботу, вони виконають її точно і акуратно. Не любителі їздити у відрядження. "Осінні" - обачливі, не роблять необдуманих кроків.

"Літні" - раніми, замкнуті, вважають за краще слухати, чим говорити (останнє стосується і телефонних розмов). Не дивлячись на замкнутість, ніколи не відмовляться від запрошення в гості.

Одружуються пізно, вибирають жінок спокійних, не виносять, коли їм щось бурхливо доводять, роблять тільки те, що приносить їм задоволення. Їм подобається збирати гриби, готувати з них смачні блюда - вони хороші кулінари. Життя ведуть одноманітну.

Адольфи дуже талановиті і успішно працюють в самих різних областях. Серед них є банкіри і працівники мистецтв, інженери і ювеліри, водії і лікарі. Деякі стають видними письменниками. "Осінні" досягають великих висот в науці - це люди, фанатично зраджені справі.

Підходять для браку: Ганна, Віолета, Єва, Луїза, Роза, Станіслава, Стела, юнона, Ядвіга.

Не підходять: Агнеса, Діана, Мілена, Міхайліна, Регина, Руслана, Тетяна, Ельза.

Іменини: 19 квітня, 17 червня.

Адам         Адріан


Сонник - тлумачення снів