Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Адам

Буквальний переклад із староєврейського - "з червоної глини" (земля, з якої, по біблейській оповіді, була створена перша людина).

Цим ім'ям нарікають людей в багатьох країнах.

У ранньому дитинстві наречені цим ім'ям болезненни, раніми. Не схожі ні на батька, ні на матір. Дуже емоційні, уперті, наполегливі, можуть збрехати. У них багато друзів. Нервова система дуже нестійка. Займаються спортом: футболом, гімнастикою. Деякі Адами, народжені взимку, можуть стати спортсменами високого класу, завдяки своїй наполегливості і навіть упертості добиваються великих результатів. У зрілому віці характер декілька міняється, стає спокійнішим.

Працюють спортивними тренерами, в сільському господарстві - агрономами, ветеринарами; серед них є програмісти і конструктори, кулінари і художники, священики і письменники.

У браку їм не дуже везе, хоча самі вони - хороші батьки сімейства. Складні відносини встановлюються між дружиною і матір'ю Адама: у них повна несумісність. Люблять тварин, природу, часто виїжджають на відпочинок в ліс. Ревниві і уперті, дружинам марно намагатися командувати ними. Добиваються в житті багато чого завдяки терпінню.

"Зимові" талановиті, з них виходять художники і музиканти. Не люблять багато говорити, вважають за краще діяти, і це сприяє життєвому успіху. "Осінні" - дуже обачливі, але поступливі і не поспішають з висновками.

Адами - не кар'єристи, йдуть до мети важким шляхом. Завжди обдумують свої слова, не рубають з плеча. Не люблять їздити у відрядження, осмотрітельно вибирають собі роботу. У браку удачливі. Не гребують ніякої домашньої роботи. Із-за свого характеру, що захоплюється, довго не одружуються.


Підходять для браку:: Антоніна, Богдан, Вета, Єва, Мірра, Нонна, Олеся, Поліна, Ельза, Ярослава.

Не підходять: Ада, Бела, Варвара, Гелла, Данута, Доміника, Леся, Міхайліна, Моніка, Софья.

Іменини: 27 січня, 24 грудня.

Ада         Адольф


Сонник - тлумачення снів