Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Ада

Біблейське ім'я Пекла - друге після Єви жіноче ім'я, що згадується в Біблії, - переводиться як "прикраса".

У дитинстві ці малятка доставляють багато неспокою батькам і вихователям: вони імпульсні і уперті, часто болеют-у них слабкі легені і горло, нестійка нервова система. Навчання їм дається нелегко.

Декілька чоловічий характер Ади з віком майже не міняється: вона так само імпульсна, уперта і смілива. Добивається своїх цілей не тільки пробивною здатністю, але і великою працьовитістю. Користується успіхом у молодих людей. З власною
матір'ю у Ади відносини не складаються.

Доля у Ади нерідко буває важкою. Не дивлячись на явний успіх у чоловіків, з якими вона дружить більш охоче, ніж з жінками, заміж їй вийти важко, і брак найчастіше виявляється невдалим.

"Зимові" - з підвищеною чуттєвістю. Перший брак у них недовговічний, в браку народжуються дівчатка (у народжених в березні - зазвичай хлопчики). Це не "домашні" жінки. Вони терпіти не можуть і не уміють готувати, зате живуть багатим духовним життям, люблять театр, балет, самі дуже пластичні. Годинами
можуть базікати по телефону, вранці не проти подовше повалятися в ліжку.

"Літні" не так чувственни, як їх "зимові" тезки, але доля їх теж не балує.

Ці жінки люблять одягатися незвично, екстравагантно, увішувати себе блискучою біжутерією, віддають перевагу чорному і оранжеві кольори. Вони непосидючі, охоплені "пристрастю до зміни місць", не проти покомандувати іншими. В цілому ж це добрі люди.

По професії вони - адвокати, музиканти, перукарі, тренери, бухгалтери.


Підходять для браку: Кирило, Єгор, Борис, Олег, Роман, Ілля, Микита, Лев, Захар, Герман, Семен.

Не підходять: Юхим, Станіслав, Зиновій, Ким, Євгеній, Руслан, Юрій, Владислав, Артем.

Агнія         Адам


Сонник - тлумачення снів