Всі імена на букву:

А   Б   В   Г   Д   Е   Є

Ж   З   I   Й   К   Л   М

Н   О   П   Р   С   Т   У

Ф   Х   Ю   Я

Аврора

У римській міфології Аврора: богиня уранішньої зорі.
Аврора - людина складний, непередбачуваний. У ранньому дитинстві ці малятка доставляють багато клопоту і батькам, і вихователям. Вони дратівливі, капризні і уперті. Схожі на батька, характером же - в матір. Схильні до простудних захворювань, у них уразлива нервова система. Вчаться непогано, займаються музикою, танцями. Захоплюються читанням.

Дорослішаючи, залишаються такими ж наполегливими і упертими.
"Зимові" іноді так і не виходять заміж, оскільки схильні до дуже високої самооцінки. Потрібно віддати їм належне - вони і справді талановиті. Прагнуть за всяку ціну блищати в суспільстві. Народжені зимою Аврори - марнотратники, охоче подорожують по містах і країнах, якщо представляється така можливість.

"Осінні" - розсудливі і не здійснюють необдуманих вчинків. У їх житті не буде несподіванок - вони всі прорахують наперед. Ці жінки терплячі і чутливі. У браку цілком щасливі, в сім'ї прагнуть лідирувати, хоча на роботі вважають за краще тримати ця в тіні. Їм не властиві хвастощі.

Аврори будь-яку справу доводять до кінця. У них неординарне мислення, і одягаються вони нестандартно. Улюблені кольори: фіолетовий, коричневий і блакитний.

"Літні" - натура захоплюється, романтичні. Зі всієї літератури віддають перевагу поезії і пишуть вірші.


Підходять для браку: Єгор, Станіслав, Юхим, Владислав, Борис, Ігор, Ілля, Лев, Фелікс, Семен.

Не підходять: Імена Роман, Кирило, Йосип, Денис, Геннадій, Віталій.

Аврам         Агнеса


Сонник - тлумачення снів